بلاگ هبلکس

كار با بلوك سبك (فرمستون) بسیار آسان است و میتوان براحتی همانند چوب بلوک فرمستون را برش داده، در بلوک سبک هبلکس میخ كوبید و یا تاسیسات مكانیكی و الكتریكی ساختمان را در بلوك سبك (فرمستون)  جاسازی نمود. خرید بلوک سبک و خرید چسب بلوک سبک هبلکس و ملات هبلکس بتن سبک نیز به راحتی و بدون مشکلات سایر مصالح امکان پذیر است.

تخلخل و حفره دار بودن بلوک سبک aac دیواری از نوع بسته می باشد. این بدان معناست که رطوبتی که به بلوک سبکaac (فرمستون) می رسد تنها به مقدار کم (حدود ۱۰ درصد ) جذب بلوک اتوکلاو شده می شود . لذا جذب آب بلوک هبلکس تهران پایین بوده و عمل سیمان کاری و کارکردن کاشی و سرامیک و… روی آن به راحتی انجام می گیرد.

برچسب:

از دیگر مزایای چشمگیر بلوک اتوکلاو شده از نوع دیواری هبلکس بتن سبک ، سرعت اجرای بالای آن است. به دلیل بزرگ بودن بلوک اتوکلاو شده و در عین حال سبکی نسبی، سرعت دیوارچینی معمولا تا دو برابر مصالحی مانند آجر ، سفال و... نیز می رسد که این نکته، باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه دیوارچینی می گردد.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09126388196

021-22449923