بلاگ هبلکس

مزایای فنی بلوک هبلکس و بلوک گازی

مزایای فنی بلوک هبلکس و بلوک گازی

سبکی وزن ، عایق در برابر حرارت، عایق در برابر برودت، عایق در برابر صدا، استحکام و پایداری در مقابل زلزله، آتش سوزی و بسیاری مزایای دیگر از محاسن بلوک هبلکس تهران(بلوک سبک هوادار) نسبت به سایر مصالح قدیمی نظیر آجر های معمولی و آجرهای سفال می باشد. مقاومت حرارتی هبلکس تفاوت بسیاری با آجر دارد.

تاثیر بلوک هبلکس تهران (بلوک سبک هوادار) در صرفه‌جویی مصرف فولاد: به خاطر سبكی بار مرده ساختمان كاهش می‌یابد به همین دلیل مصرف فولاد كاهش می‌یابد.
بلوک هبلکس تهران (سیپورکس) را می توان بر خلاف مصالح معمولی (آجر، سفال) سوراخ نمود، میخ کوبید و یا برید.
بلوک هبلکس تهران (سیپورکس) عایق حرارتی مناسبی است كه باعث كاهش هزینه های سرمایش و گرمایش ساختمان می‌گردد. مقاومت حرارتی هبلکس مناسب است.
می توان از ضایعات بلوک سبک ساختمانی هبلکس (سیپورکس) به عنوان پوكه در كف سازی استفاده كرد و در نتیجه هیچ نخاله‌ای ایجاد نمی‌شود و مصالح بلوک سبک ساختمانی هبلکس (سیپورکس) به طور کامل و صد در صد استفاده می شود.
قیمت بلوک هبلکس تهران مناسب و مقرون به صرفه است.چسب بلوک سبک و پودر آلومینیوم از دیگر محصولات ما هستند.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923