بلاگ هبلکس

مشخصات فنی هبلکس و ابعاد هبلکس

مشخصات فنی هبلکس و ابعاد هبلکس

همانگونه که پیش تر گفته شد آنچه که مشخصه بارز و شاخص بلوک سبک هبلکس می باشد ، استحکام لازم ، کاربرد سریع در ساختمان سازی ، سبک و شکل پذیر بودن ، عایق بودن در مقابل سرما ، گرما و صدا ، صرفه جویی در ملات مصرفی و در نهایت ارزان بودن بلوک سبک هبلکس تهران در برابر سایر مصالح ساختمانی است و در یک کلام می توان نتیجه گرفت که استفاده از بلوک سبک هبلکس تهران وزنی سبک تر ، سرعتی بیشتر ، مصالحی کمتر را به همراه دارد.

در بلوک سبک ساختمانی هبلکس (فرمستون) به لحاظ داشتن تخلخل عمل تبخیر به آسانی انجام می شود . با توجه به آئین نامه محاسباتی و ایمن سازی ساختمانها در برابر زلزله تنها راه حل صرفه جویی در مقابل کاربرد مصالح و افزایش ایمنی بکارگیری مصالح سبک وزن می باشد که بنای سبک یا هبلکس (فرمستون،ثرمستون) شاخص این مزایاست .
یک متر مکعب بلوک سبک ساختمانی هبلکس (فرمستون) 6000 کیلوگرم وزن دارد که برابر با 1000 عدد آجر معمولی به وزن 2 تن است .
بلوک هبلکس (فرمستون،ثرمستون) پدیده ای نوین در ساختمان سازی است که با توجه به مزایای خاص آن جایگاه ویژه ای در امر مسکن و ساختمان خواهد داشت.
بلوک هبلکس تهران در همه پروژه ها اعم از تجاری،مسکونی،آموزشی قابل استفاده است.جهت مشاوره در اجرای پروژه های بلوک هبلکس و تامین بلوک سبک گازی و چسب بلوک هبلکس مناسب پروژه خود با ما تماس بگیرید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923