بلاگ هبلکس

جزئیات اجرایی هبلکس

جزئیات اجرایی هبلکس

برای نصب بلوك های aac هبلکس باید از ملات بستر نازك (كه به آن چسب هبلکس یا چسب بلوک سبک نیز اطلاق می شود) مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 706 استفاده شود (به جز ملات رج اول كه توصیه شده ازملات سنتی استفاده شود) توصیه میشود با توجه به جذب آب نسبتاً زیاد بلوك های aac از ملات های خشك آماده مخصوص كه بدین منظور تولید شده اند استفاده شود مقدار آب مورد نیاز برای دستیابی به روانی و كارائی مناسب ، طبق توصیه تولید كننده ملات خشك آماده تنظیم شود.

برای دریافت قیمت چسب بلوک سبک- ملات بلوک سبک هبلکس با ما تماس بگیرید. شرکت هبلکس تهران صادر کننده بلوک سبک و چسب بلوک به کشورهای خاورمیانه می باشد.
مهندسان و همکاران گرامی در صورتی که قادر به فروش بلوک سبک هبلکس، فروش چسب بلوک سبک و فروش پودر آلومینیوم در شهر خود و یا کشورهای خاورمیانه هستند، لطفا برای مذاکره با ما تماس بگیرند.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09123910081

021-22449923