بلاگ هبلکس

چسب هبلکس همان ملات بلوک سبک است

چسب هبلکس همان ملات بلوک سبک است

استفاده از ملات های خشك آماده یكی از مناسب ترین روش ها می باشد . در این مورد طبق توصیه تولید كننده مقداری آب به مواد خشك اضافه نموده و آن را مخلوط می كنند . توصیه می شود برای اختلاط از روش مكانیزه استفاده شده و اختلاط تا حذف هوا ادامه یابد.برای دستیابی به نتیجه مطلوب، عمل اختلاط در سرعت كم انجام شود .

پس از مدت كوتاهی اختلاط، ملات برای مصرف آماده میشود . عمر كارایی ملات ها معمولا بین 4 تا 5 ساعت می باشد . بدین لحاظ باید مقدار ملات (چسب بلوک هبلکس) مورد نیاز با دقت، تعیین شده تا ملات بلوک هبلکس (چسب بلوک) اضافی نیامده و خشك نگردد زیرا به هیچ عنوان اضافه نمودن آب و اختلاط مجدد ملات بلوک هبلکس (چسب aac) مجاز نمی باشد.
برای ساخت ملات هبلکس نیاز به چسب بلوک سبک هبلکس می باشد. هبلکس تهران چسب هبلکس را با بهترین کیفیت و چسبانندگی عرضه می کند. برای اطلاع از آخرین قیمت چسب بلوک سبک هبلکس با ما تماس بگیرید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923