بلاگ هبلکس

نحوه اتصال دیوار هبلکس و اجرای هبلکس

نحوه اتصال دیوار هبلکس و اجرای هبلکس

در پروژه های بلوک هبلکس یا همان فرمستون معمولاً اتصال های غیر باربر به دیگر دیوارها به یكی از دو صورت "t" شكل یا "l" شكل انجام می شود.
در اتصال l شكل چنانچه دو دیوار همزمان با هـم و بـه صـورت لاریـز اجـرا شـوند ( الزامـات استاندارد ملی ایران به شماره 2800 را برآورده نمایند) نیاز به تمهیدات دیگری نمی باشد در اتصال "t" شكل، چنانچه دو دیوار با ضخامت های متفاوت یا كاربرد های متفاوت، به یكدیگر متصل شوند، باید اتصال بلوک سبک aac از نوع اتصال با فاصله و با جزییات ارائه شده در شكل انجام شود.

بدین منظور باید جهت اطمینان از عملكرد دو دیوار، یك درز با ضخامت حداقل 6 میلی متر تعبیه شده و با استفاده از مواد مناسب ( مانند كف پلی اورتان ) پر شوند و همچنین در فاصله هر دو رج (قائم) بلوک سبک aac، با استفاده از بست های برش گیر منایب، مطابق آن چه گفته شده، ازجابجایی نسبی آن ها جلوگیری نمود.

هبلکس تهران : تامین بلوک بتنی سبک هبلکس، ارسال مصالح سبک ساختمانی و چسب هبلکس به تمام نقاط ایران

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923