بلاگ هبلکس

خرید بلوک هبلکس و بارگیری سریع

خرید بلوک هبلکس و بارگیری سریع

پس از خرید بلوک هبلکس تهران، بلوک های سبک هبلکس معمولاً در پالتهایی در حجم‌های مختلف تقسیم‌بندی می‌شود و در محل توسط لیفتراك پالتها تخلیه و توسط جرثقیل در طبقات گذاشته می‌شود. بلوک های هبلکس در مسیر حمل از باران و برف محافظت گردد.البته دیده شده است که بلوک هبلکس به صورت فله ای نیز حمل شود.

در كارگاه اگر بلوک هبلکس به شکل طبقات حمل می‌شوند. دقت شود كه در هر طبقه تمام بلوك ‌های هبلکس در یك محل دپو نشوند تا بار مرده در آنجا بیش از تحمل سازه نشود. همچنین دقت شود در هنگام خرید بلوک سبک، بلوک های هبلکس-فرمستون از آلوده شدن به آلاینده‌هایی مانند روغن و ... محافظت شوند.
جهت مشاوره در زمینه خرید بلوک سبک هبلکس، خرید چسب بلوک و ملات بلوک سبک می توانید با شماره تلفن های هبلکس تهران تماس حاصل فرمایید.
انواع پودر آلومینیوم مورد نیاز صنایع بتن سازی را نیز می توانید از هبلکس تهران در سایزهای مختلف دریافت کنید. پودر فلیک آلومینیوم هندی و ایرانی در انواع بسته بندی ها برای تهیه خمیر آلومینیوم موجود می باشد.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923