بلاگ هبلکس

مزایا و معایب بلوک هبلکس در صنعت ساختمان

مزایا و معایب بلوک هبلکس در صنعت ساختمان

سبكی وزن بلوک سبک هبلکس تهران: ۵۵۰ الی ۶۰۰ كیلوگرم در متر مكعب.
صرفه‌جویی در مصرف فولاد توسط هبلکس تهران : با توجه به سبكی بلوك هبلکس یا فرمستون بار مرده ساختمان كاهش می‌یابد به همین دلیل مصرف فولاد كاهش می‌یابد.
بر خلاف مصالح معمولی مثل آجر و سفال، بلوک aac را می‌توان سوراخ نمود، میخ در بلوک aac کوبید و یا بلوک aac را برش زد.

عایق بودن حرارتی بلوك سبك فرمستون كه باعث كاهش هزینه های سرمایش و گرمایش ساختمان می‌گردد. مقاومت حرارتی بلوک هبلکس در میان مصالح سبک ساختمانی بسیار بالاست.
با توجه به صاف بودن سطح دیوارهای چسبیده شده با بلوك سبك فرمستون در مصرف مصالح پوششی (گچ و خاك‌گچ) صرفه‌جویی می‌شود حتی در صورت اجرای دقیق می‌توان خاك گچ را حذف نمود و فقط گچ سفید را استفاده نمود.
سرعت اجرای بلوک سبک ساختمانی هبلکس-ثرمستون نسبت به مصالح سنتی سریع تر و راحت تر است.
از تمامی ضایعات بلوك سبك فرمستون-ثرمستون می‌توان به عنوان پوكه در كف سازی استفاده كرد و در نتیجه هیچگونه نخاله‌ای ایجاد نمی‌شود.
هبلکس تهران بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بلوک هبلکس را به همکاران عزیز ساختمانی و مهندسین تقدیم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923