بلاگ هبلکس

مشخصات فنی هبلکس و شرایط نگهداری هبلکس

مشخصات فنی هبلکس و شرایط نگهداری هبلکس

تا سه روز پس از اجراء دیوار بلوک aac مرطوب نگه داشته شود. همچنین تیغه‌های نازك را باید از اثرات وزش باد شدید محافظت گردد (جهت جلوگیری از واژگونی، دیوار هبلکس را می‌بایست به نوعی مهار نمود).
در فصل گرما باید تا حد امکان دیوار بلوک aac (بلوک سبک هبلکس) را از تابش مستقیم نور خورشید محافظت كرد یا در فواصل زمانی کمتری مرطوب گردد.

بهترین زمان برای اجرای دیوارچینی بلوک aac (بلوک هبلکس) پس از پایان عملیات بتن‌ریزی سقف‌ها می‌باشد. بهتر است حداقل بتن سقف مقاومت 7 روزه خود را كسب كرده باشد و سپس دیوار چینی بلوک aac (ترمستون-فرمستون) انجام شود.
گروه صنعتی هبلکس تهران مجری پروژه های بلوک سبک هبلکس می باشد. در صورتی که پروژه ای در دست ساخت دارید میتوانید تهیه بلوک سبک و تهیه چسب بلوک سبک هبلکس را به ما بسپارید. محصولات و مصالح ساختمانی شما با بهترین کیفیت و مناسبترین هزینه و قیمت ارایه می شود.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923