بلاگ هبلکس

مزایای اقتصادی بلوک هبلکس

مزایا و معایب هبکلس از نگاه اقتصادی

پروژه های ساختمانی با استفاده از بلوک های هبلکس با در نظر گرفتن سرعت اجرا، نیروی اجرایی کمتر و مصرف ملات کمتر و همچنین کاهش زیاد بارهای وارده به سازه به دلیل وزن کم دیوارهای از نوع بتن سبک هبلکس موجب کاهش ابعاد سازه می‌شود که خود صرفه جویی قابل ملاحظه ای را در هزینه مصالح مصرفی موجب می گردد.

عایق بودن بلوک هبلکس در برابر گرما، سرما علاوه بر صرفه جویی چشمگیری که در فضاهای تاسیساتی و سطح حرارتی برودتی موجب کاهش قابل ملاحظه در مصرف انرژی لازم برای سرمایش و گرمایش ساختمان در آینده خواهد شد.
هبلکس تهران آماده عقد قرارداد و همکاری به صورت ویژه با انبوه سازان و پیمانکاران محترم می باشد. جهت دریافت لیست قیمت مصالح سبک ساختمانی و مشاوره رایگان،تماس حاصل فرمایید. هبلکس تهران تامین کننده بلوک سبک اتوکلاو شده (aac) تاکنون موفق به اجرای پروژه های بزرگی در سطح کشور شده است. این شرکت در راستای ترویج فرهنگ سبک سازی در احداث مسکن قیمت فروش بتن هوادار اتوکلاو شده و قیمت فروش چسب بلوک سبک هبلکس را در پایین ترین و ارزانترین حد ممکن قرارداده است.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09123910081

021-22449923