بلاگ هبلکس

بلوک هبلکس بیرجند و مشخصات فنی هبلکس رضوی

بلوک هبلکس بیرجند و مشخصات فنی هبلکس رضوی

بلوک هبلکس رضوی(فرمستون-ثرمستون) ،عایق یکپارچه ای را بدون پل حرارتی (نقاط سرد) در ارتباط با ساختمان از طریق دیوار فراهم می کند. بلوک هبلکس مشهد رضوی(فرمستون-ثرمستون) به دلیل خصوصیات حرارتی یکپارچه، علاوه بر مقاومت بالا و نیز به دلیل استفاده از ملات بلوک سبک (چسب بلوک سبک هبلکس) که اتصال آنها را از طریق یک لایه بسیار نازک ایجاد می کند، نسبت به سایر محصولات مشابه متمایز می باشد.

همچنین خصوصیات عایق حرارتی بلوک هبلکس مشهد (فرمستون-ترمستون) باعث کاهش قابل توجه استفاده مداوم از سیستم های سرمایشی و گرمایشی می شود که تأثیر چشمگیری بر کاهش هزینه مصرف انرژی و نیز اثرات آن بر محیط زیست دارد. استفاده از بلوک هبلکس آستان قدس رضوی (فرمستون-ترمستون) دمای سطح دیوارها را برای مدت طولانی تری ثابت نگه می دارد. علاوه بر کاهش مصرف انرژی، این سیستم امکان مدیریت استفاده بهینه مصرف انرژی را از طریق انتقال مصرف به زمان های غیراز اوج، فراهم می سازد که این ویژگی به مصرف کننده، تولید کننده انرژی و همچنین محیط زیست کمک می کند.
خصوصیات جذب رطوبت بلوک فرمستون مشهد رضوی کمک باسزایی در فراهم کردن آسایش ساکنین واحدهای مسکونی می نماید.
جهت بررسی و اطلاع از قیمت هبلکس تهران تماس بگیرید.
پروژه های بلوک سبک هبلکس توسط هبلکس تهران اجرا می شود. شما می توانید تمام مراحل اجرا بلوک هبلکس، تهیه بلوک سبک هبلکس و تهیه چسب بلوک سبک هبلکس را به ما بسپارید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923