بلاگ هبلکس

اجرای بلوک هبلکس مشهد رضوی

اجرای بلوک هبلکس مشهد رضوی

وزن بسیار کم بلوک هبلکس مشهد رضوی (فرمستون-ترمستون) ، هزینه های حمل و نقل و جابجایی آن را تا محل استفاده در پروژه ها و محل اجرا کاهش می دهد. بلوک هبلکس مشهد رضوی (فرمستون-ثرمستون) به صورت بلوک یا پانل در ابعاد مختلف و بسیار دقیق و بر اساس بالاترین استانداردهای موجود و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا ازکشور آلمان تولید می گردند.

به همین دلیل زمانی که محصولات هبلکس رضوی(فرمستون-ثرمستون) به صورت بسته بندی شده به محل مصرف می رسند، با کمترین هزینه آماده نصب می گردند. دقت بالای تولید هبلکس و بسته بندی مناسب بلوک aac ، تمیزکاری پس از نصب را نیز بطور چشمگیری کاهش می دهد. سازندگان از سهولت استفاده از محصولات لذت می برند. برای نصب بلوک aac می توان از وسایل نجاری همانند اره، چکش، میخ و غیره استفاده نمود.بسیاری از اتصالات مانند بست، گیره و غیره را می توان با بلوک aac استفاده کرد. در نتیجه بدلیل آسانی و سرعت نصب هزینه های اجرایی به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.
برای خرید بلوک سبک aac و خرید چسب بلوک سبک aac (ملات هبلکس) با ما تماس بگیرید و از آخرین قیمت مصالح ساختمانی باخبر شوید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923