بلاگ هبلکس

دستورالعمل و راهنمای اجرای بلوک هبلکس

دستورالعمل و راهنمای اجرای بلوک هبلکس

کادر اجرایی بلوک های هبلکس
کارکردن با بلوک های بتن گازی سبک هبلکس نیاز به تخصص خاصی ندارد، با توجه به ابعاد و سهولت کار با هبلکس سرعت اجرا نیز نسبت به آجر و سفال تا دو الی سه برابر افزایش می یابد.
ملات مورد نیاز بلوک های هبلکس
ملات مورد نیاز بلوک های هبلکس همان ماسه و سیمان می‌باشد و با توجه به اینکه بلوک هبلکس یک نوع بتن سبک می‌باشد و همگونی کاملی با ملات ماسه و سیمان دارد می‌توان نسبت ترکیب را به پنج یا شش به یک تبدیل و در مصرف سیمان صرفه جویی بیشتری نمود

در مواردی که تیغه بندی ها مورد اجرا با آب و رطوبت در تماس و ارتباط نباشند (مانند دیوارهای اتاق خواب) می‌توان از ملات گچ و خاک (به لحاظ صرفه جویی اقتصادی) نیز استفاده نمود.
بلوک هبلکس نم نمی گیرد
با توجه به ابعاد و متخلخل بودن بلوک بتن سبک هبلکس رطوبت و نم توسط این بلوک ها منتقل نمی‌شود.
نکته: در عین اینکه بلوک های هبلکس رطوبت و نم را منتقل نمی کنند ولی در سطح بلوک آب بیشتری را نسبت به مصالح مشابه جذب می‌کند، لذا در زمان استفاده از بلوک های سبک سیمانی باید نکات زیر را رعایت نمود:
1- قبل از اجرا بلوک هبلکس می‌بایست کاملا خیس شود
2- ملات مصرفی را نیز باید با دقت بیشتری تهیه نمود
3- بعد از اجرا به دیوارها بلوک آب داده شود.
اندود گچ و خاک
با توجه به سطح صاف و صیقلی هبلکس نسبت به سایر مصالح (در صورت اجرای صحیح دیوارهای) به اندودی بیش از 1 الی 2 سانتیمتر نیاز نخواهند داشت یعنی در هر طرف 0.5 الی 1 سانتیمتر.
نصب تاسیسات و نما سازی بلوک های هبلکس
نصب تاسیسات و نما سازی بلوک های هبلکس دقیقا مثل سایر مصالح می‌باشد و چنانچه به صورت صحیح اجرا شود با مشکلی روبرو نخواهد شد.
هبلکس تهران مفتخر است با تامین بلوک سبک هبلکس و چسب بلوک هبلکس،در عرصه تامین مصالح نوین گامی بردارد و در حد توان خود صنعت ساختمان کشور را در راستای بهینه سازی یاری دهد.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09123910081

021-22449923