بلاگ هبلکس

بلوک هبلکس مشهد رضوی در برابر حرارت عایق است

بلوک هبلکس مشهد رضوی در برابر حرارت عایق است

مصالح امن تر مصالح بهتری هستند. از آنجاکه اجزای تشکیل دهنده بلوک هبلکس مشهد رضوی را مواد طبیعی معدنی تشکیل می دهند، نه تنها آتش زا نیست، بلکه نسبت به دیگر مصالح ساختمانی مقاومت بیشتری در برابر آتش دارد و گاز مضر تولید نمی کند. بلوک هبلکس مشهد(فرمستون-ترمستون) رضوی قادر است در برابر دمای شدید، تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد مقاومت کند.

یک دیوار ۱۰ سانتیمتری غیر باربر رضوی دارای ارزشul (درجه آتشپادی) برابر با ۴ ساعت می باشد که این عدد بیش از الزامات سخت ترین استانداردهای موجود ساختمانی است. سیستم بلوک فرمستون مشهد رضوی (فرمستون-ترمستون) بهترین شرایط را جهت ایمنی ساکنین و جلوگیری از تلفات جانی و مالی فراهم می سازد.
برای آشنایی بیشتر با پروژه های بلوک سبک هبلکس، با شرکت تهران هبلکس(هبلکس تهران) تماس بگیرید و از آخرین قیمت های خرید و فروش بلوک هبلکس و چسب بلوک هبلکس باخبر شوید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923