بلاگ هبلکس

اجرا و نصب بلوک سبک هبلکس aac

اجرا و نصب بلوک سبک هبلکس aac

نصب بلوک ها هبلکس (بلوک سبک aac) ردیف اول
رج اول بلوک هبلکس با کنترل دقیق تراز و راستا اجرا گردد. ابتدا امتدادهای اصلی و سپس تقاطع ها کار شود.
پس از نصب هر بلوک هبلکس سطح آن با برس تمیز شود و سپس به سطوح عمودی چسب هبلکس (ملات هبلکس) زده می شود. حداقل ضخامت چسب هبلکس ۲ میلیمتر و حداکثر ۳ میلیمتر می باشد.

برای اجرای چسب بلوک سبک-ملات هبلکس از ماله یا کاردک دندانه دار استفاده شود.
بعد از نصب هر هبلکس (بلوک سبک aac) تراز و شاغولی بودن آن چک شود. اصلاح کردن در مدت زمان ۵ دقیقه با ضربات آهسته چکش لاستیکی انجام شود.
بهتر است سطح خارجی هبلکس (بلوک سبک aac) چند سانتیمتر جلوتر از ستونهای فلزی اجرا شود و روی ستونها عایق گردد. این کار برای جلوگیری از ایجاد پل حرارتی در محل اعضای فلزی است.
برای جلوگیری از اثر میان قابی در هنگام وقوع زلزله، بهتر است دیوارها با فاصله یک سانتیمتر از ستونها، تیرها و دیوارهای بتنی اجرا شده و با تسمه های فلزی به فاصله حداکثر دو بلوک هبلکس (بلوک سبک aac)، به سازه متصل شود. برای پر کردن فاصله ها می توان از گچ کشته ، پلاستوفوم یا پلی اورتان استفاده نمود.
جهت اجرای پروژه های بلوک سبک هبلکس و مشاوره در این زمینه مصالح سبک ساختمانی با ما تماس بگیرید.هبلکس تهران تامین کننده بلوک هبلکس و چسب بلوک در ایران می باشد.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09123910081

021-22449923