بلاگ هبلکس

اجرای نازک کاری در هبلکس و بلوک aac

اجرای نازک کاری در هبلکس و بلوک aac

نازک کاری بلوکهای سبک هبلکس (بلوک سبک اتوکلاوی)

با توجه به سطح صاف می توان دیوار هبلکس را با اجرای کاغذ دیواری، لایه ای نازک گچ، پلاستر سیمان، سرامیک، پوششهای طرحدار آکریلیک یا ملات آماده پوشش داد.
قبل از اجرای نازک کاری و نماسازی غیر خشک ، سطح بلوکهای سبک هبلکس (بلوک سبک اتوکلاوی) به طور کامل تمیز و سپس مرطوب گردد. جهت اجرای پلاسترهای آماده نیاز به مرطوب کردن سطح نیست.

بهتر است از ملات ماسه سیمان با نسبت اختلاط یک قسمت سیمان، یک قسمت آهک مرده و شش قسمت ماسه در زیرکار استفاده گردد.
در محل ناپیوستگی دیوارها (گوشه ها، کنار بازشوها و …) می توان از مش های فایبر گلاس استفاده کرد.
حداقل زمان عمل آوری پلاستر و سطوحی که با ملات ماسه سیمان اجرا شده اند ۳ روز است که سطح دیوار هبلکس باید مرطوب نگه داشته شود.
در محل اتصال مصالح متفاوت در نما (مانند محل اتصال بلوکهای سبک هبلکس (بلوک سبک اتوکلاوی) با دیوار برشی بتن آرمه یا اسکلت بتنی و فلزی)، از رابیتس (با جهت تسمه افقی) استفاده شود.
در ساختمانهای صنعتی و پارکینگها می توان بلوکهای سبک هبلکس (بلوک سبک اتوکلاوی) را به طور مستقیم با رنگ آکریلیک رنگ آمیزی نمود.
برای اجرای پروژه های بلوک سبک هبلکس از مشاوره هبلکس تهران استفاده کنید و از اجرای بدون مشکل و هزینه های اضافه لذت ببرید. تامین بتن هوادار اتوکلاو مطابق با سایز دلخواه مشتری انجام می شود.برای دریافت قیمت بلوک aac با ما تماس بگیرید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923