بلاگ هبلکس

اطلاعات کلی چسب بلوک هبلکس-قیمت چسب هبلکس

اطلاعات کلی چسب بلوک هبلکس-قیمت چسب هبلکس

با توجه به نوع بلوک فوم بتن، بلوک گازی بدون اتوکلاو و بلوک گازی اتوکلاوی اتصال قطعات با استفاده از ملات ماسه سیمان مناسب نمی باشد و خوشبختانه طی سالهای اخیر واحدهای تولید به منظور بالابردن کیفیت ساخت دیوار از چسب بلوک سبک و یا ملات بلوک سبک که مخصوص استحکام بلوک سبک است استفاده می کنند ، چسب بلوک aac هبلکس به رنگ سفید و یا خاکستری و در بسته بندی 25 و یا 30 کیلوگرمی عرضه میشود.

قیمت چسب بلوک سبک هبلکس هر کیلو در حدود 500 تومان است و با توجه به ضخامت کمتر کاملا به صرفه است.
در حال حاضر برای بلوکهای سبکدانه و به اصطلاح بلوک سیمانی توخالی ملات مصرفی به شکل ملات ماسه سیمان است که خوشبختانه برای این بلوکها نیز چسب مخصوص بلوک هبلکس با ضخامت اجرای 3 میلیمتر تولید شده است قیمت ملات بلوک هبلکس هر کیلو از این مواد 450 تومان است که در نوع زود گیر که در فاصله زمانی سه ساعت بعد اجرا دیوار کاملا یکپارچه عمل می کند این قیمت 600 تومان جهت هر کیلو ملات زودگیر است.
قیمت بلوك اتوکلاو شده (بتن سبک اتوکلاو شده)را از هبلکس تهران دریافت کنید. قیمت چسب بلوک سیمانی سبک هبلکس به صورت روزانه اعلام می شود.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923