بلاگ هبلکس

 مزایای هبلکس و مزایای مواد سازنده aac

مزایای هبلکس و مزایای مواد سازنده aac

بیش از ۷۰ سال است که بلوک سبک aac تولید می شود و مزایای زیادی نسبت به سایر مواد سازنده دارد و یکی از مهمترین آنها، تاثیر کم محیط می باشد.
کارآیی دمایی بلوک سبک aac فشار گرمایش و سرمایش را در ساختمان کم می کند. ساختار متخلخل بلوک سبک aac باعث مقاومت در برابر حریق می شود. قابلیت عملکرد بلوک سبک aac باعث برش درست شده و تولید ضایعات در هنگام کار را به حداقل می رساند.

تولید بلوک aac در اروپا به شکل قابل ملاحظه ای آهسته شد ولی تولید بلوک aac به سرعت در آسیا در حال رشد است چون که تقاضای زیادی در مسکن سازی و فضای تجاری دارد. چین، آسیای مرکزی، هند و خاورمیانه در ساخت و مصرف بلوک aac بالاترین رتبه را دارند. تولید بلوک aac در خلیج فارس در سال ۱۹۷۸ همراه شرکت تولید بتن سبک سیپروکس lcc آغاز شد.
بلوک سبک هبلکس تهران :
اجرای سریع و آسان بلوک سبک - قابلیت برشکاری بلوک aac-قابلیت پذیرش پیچ و رول پلاک و میخ هبلکس-وزن مخصوص پایین بلوک سبک-عایق حرارتی مناسب -عایق صوت و عایق رطوبت
تحویل محصولات هبلکس تهران با حداقل هزینه در سراسر کشور

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923