بلاگ هبلکس

بلوک هبلکس یا بلوک aac چیست؟

بلوک هبلکس یا بلوک aac چیست؟

شاید این نوع از بتن های سبک را با برندهای معروف داخلی مانند بلوک سبک سیپورکس و یا بلوک سبک هبلکس می شناسید ولی واقعیت این است که در زمان حال چندین برند دیگر هم مشغول تولید این نوع از بتن سبک می باشند.
خصوصیت این نوع از بتن سبک بافت یکپارچه و نیز کیفیت اجرای آن است چرا که با توجه به ماشین آلات تولیدی بایستی محصول تولید شده از پیوند شیمیایی کامل بهره برده باشد و نیز ابعاد بتن سبک با دقت کمتر از یک میلیمتر بوده تا بتوان با چسب مخصوص به راحتی بلوک های بتن سبک را به یکدیگر چسباند.

متاسفانه در میان برخی تولید کنندگان داخلی بلوک سبک سیمانی این دو موضوع مهم رعایت نمیگردد و محصول تولیدی این دوستان دارای این دو ضعف بزرگ می باشد در حالی که می توان با اندک تغییراتی مشکل را برطرف نمود.
قیمت خرید بلوک هبلکس و قیمت خرید چسب بلوک سبک هبلکس با در نظر گرفتن کیفیت های آن متغیر می باشد.شما می توانید جهت دریافت قیمت مصالح ساختمانی با هبلکس تهران تماس حاصل فرمایید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923