بلاگ هبلکس

مواد تشکیل دهنده هبلکس و تاثیر آن در کیفیت

مواد تشکیل دهنده هبلکس و تاثیر آن در کیفیت

علت پوسته پوسته شدن بلوک سبک هبلکس
همانطور که می دانیم عمده ماده ترکیبی در تولید بلوک aac و یا بلوک هوادار اتوکلاو شده سیلیس و آهک می باشد که هر کدام باید دارای شرایط کیفی به خصوص سایز مناسب بوده تا بتوان آنها را در میکسرهای مخصوص با هم ترکیب کرد و در اتوکلاو تحت دما و فشار خاص به سیلیکات کلسیم تبدیل نمود.

متاسفانه اگر شرایط کیفی مناسب برای مواد اولیه تامین نشود و یا در اتوکلاو به هر نحوی این واکنش صورت نپذیرد، مقادیری از آهک به صورت خام باقیمانده و در هنگام استفاده در مناطق مرطوب با افزایش حجم موجب بوجود آمدن خرابی در دیواره ها می گردند، بنابراین دو توصیه مهم برای استفاده کنندگان از این محصولات ارایه می شود.
1- این نوع از بلوک های سبک aac را در قسمتهای مرطوب و در تماس مستقیم با آب استفاده ننمایید.
2- به هیچ وجه ملات ماسه سیمان برای چسباندن آنها بکار گرفته نشود و از چسب بلوک سبک هبلکس به عنوان ملات بلوک سبکaac استفاده کنید.
تیم هبلکس تهران به عنوان مجری پروژه های ساخت و ساز با مصالح سبک ساختمانی در خدمت شماست. انبوه سازان گرامی میتوانند تهیه بلوک هبلکس و تهیه چسب بلوک سبک هبلکس مورد نیاز سازه را از هبلکس تهران دریافت کنند.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09123910081

021-22449923