بلاگ هبلکس

تولید بلوک هبلکس و تاثیر کیفیت ماسه بر آن

تولید بلوک هبلکس و تاثیر کیفیت ماسه بر آن

کیفیت ماسه سیلیسی جهت استفاده در تولید بتن های aac از نظر میزان خلوص سیلیس در این نوع ماسه حداقل ٨۵% توصیه شده است و بزرگترین منبع تهیه سیلیس مورد نیاز ساخت بتن های aac همان ضایعات کارخانجات شیشه و فلوت و یا صنایع ریخته گری می باشد که به صورت طبیعی میکرونیزه هستند هرچند همین سیلیس میکرونیزه هم بایستی آسیاب شود.

آسیاب کردن سیلیس موجود در طبیعت جهت استفاده در تولید بتن های سبک aac می تواند یکی از راه های تامین این ماده باشد ولی قیمت تمام شده محصول را به شدت افزایش خواهد داد چرا که سیلیس در بین سنگ های طبیعی سخت ترین بوده و خردایش آن با هزینه های بسیار بالایی روبرو می باشد، در کشورهای مختلف پیدایش این صنعت در کنار کارخانجات شیشه سازی به منظور استفاده از ضایعات آنها می باشد.
هبلکس تهران تامین کننده بلوک هبلکس،بتن سبک گازی و چسب بلوک هبلکس در ایران می باشد.از آخرین قیمت بتن سبک گازی،قیمت فرمستون با یک تماس باخبر شوید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09123910081

021-22449923