بلاگ هبلکس

هبلکس aac چیست بتن هبلکس چیست

هبلکس چیست؟تاریخچه بلوک سبک در ایران

تاریخچه بتن سبک و بلوک سبک در ایران
احداث کارخانجات این نوع بتن سبک-هبلکس(بلوک aac) در ایران به سال1352 مرتبط است ولی راه اندازی اولین واحد بتن هوادار اتوکلاو شده(هبلکس) مربوط به سال 1365 با نام تجاری سیپورکس می باشد.
شرکت مذکور در سالنی به مساحت 20000مترمربع قرار گرفته و به وسیله ماشین آلاتی که اکثر آنها ساخت کشورهای سوئد و آلمان می‌باشند و همچنین اتو کلاوهای مربوطه قادر به تولید 480مترمکعب محصول در روز است.

محصول این واحد بتن سبک(بلوک aac) است که برای ساخت پانل‌های دیواری و سقفی و سایر استفاده‌های ساختمانی مصرف دارد که متاسفانه به دلیل مشکلات عدیده ای در حال حاضر تولید ندارد آخرین شنیده ها نیز حاکی از آن است که این مجموعه توسط گروه ایرانیت خریداری شده است.
کارخانه سیپورکس در کیلومتر 83 بزرگراه تهران- قزوین در جوار معادن سیمان، سیلیس و آهک و روبه‌روی کارخانه سیمان آبیک واقع شده است.
دیگر کارخانه تولید بتن سبک (هبلکس) توسط مرحوم علی اکبر بجستانی مقدم در ایران راه اندازی گردید که در همان سال 1367 وقف آستان قدس رضوی گردید. روحش شاد
فروش انواع بتن سبك،انواع بلوک aac،انواع هبلکس، انواع چسب هبلکس و انواع پودر آلومینیوم توسط هبلکس تهران
هبلکس تهران تامین کننده بلوک سبک گازی در تهران می باشد.برای اطلاع از آخرین وضعیت قیمت خرید بلوک هبلکس و قیمت بلوک سیمانی به همراه چسب مخصوص بلوک هبلکس با ما تماس بگیرید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923