بلاگ هبلکس

فروش چسب هبلکس

ملات مناسب بلوک هبلکس aac

ملات ماسه سیمان ملات بنایی غالب در اکثر پروژه ها در اجرای دیوار می باشد این ملات با توجه به در دسترس بودن، بدون رقیب بوده و به دلیل آماده شدن سریع فکر کردن به سایر ملاتهای بنایی را غیر ممکن می سازد و همین موضوع باعث شده تا کمتر از چسباننده های بهتر استفاده شود.

ملات ماسه سیمان و معایب آن :
مصرف بالای سیمان : برخلاف تصور عموم که حداکثر مقدار سیمان مصرفی در یک مترمکعب ملات ماسه سیمان معمولی را ٢٠٠ کیلوگرم می دانند با یک اندازه گیری دقیق در یک کارگاه در حین اجرا متوجه خواهید شد این مقدار در حدود ۴٠٠ الی ۶٠٠ کیلوگرم در هر مترمکعب ملات می باشد.
ایجاد یک پل انتقال حرارت بین دو طرف دیوار ملات ماسه سیمان : با توجه به ضخامت ملات بکارگرفته شده در اجرا عملاً یک پل حراراتی در بین قطعات عایق تشکیل می دهد.
نیاز به عمل آوری ملات ماسه سیمان : با توجه به استفاده از مقدار سیمان بالا در این نوع از ملات و همچنین توجه به این موضوع که عملاً در هیچ کارگاهی زنجاب کامل قطعات بنایی صورت نمی پذیرد ملات به عنوان چسب بین قطعات نمی تواند از مقاومت مطلوبی برخوردار باشد.
سنگینی در وزن ملات ماسه سیمان : این ملات دارای وزن مخصوص بالا بوده و با توجه میزان بالای استفاده از آن تاثیر بسیار زیادی در وزن تمام شده و بار مرده ساختمان دارد نکته ای که شاید کمتر کسی به آن توجه می کند.

مشکلات ملات ماسه سیمان و راه حل
استفاده از چسب مناسب برای هر نوع از بتن سبک(بلوک سبک aac) و قطعات بنایی مشکلات ملات ماسه سیمان را ندارد.
برای استفاده از بلوک های بتن سبک، هبلکس باید از چسب بلوک سبک هبلکس و ملات بتن سبک مخصوص استفاده کرد.
قیمت فروش بتن هوادار اتوکلاو شده و قیمت فروش چسب بلوک سبک هبلکس و سایر قیمت های مصالح سبک ساختمانی را از هبلکس تهران دریافت کنید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923