بلاگ هبلکس

بلوک سیمانی و بلوک هبلکس چیست؟

بلوک سیمانی و بلوک هبلکس چیست؟

به کلیه مصالح بلوک مانند (قطعه ای ) که پایه اصلی آن ها سیمان باشد بلوک سیمانی گفته می شود بلوک های سیمانی برای ساخت دیوار های حامل چه به صورت باربر یا غیر باربر استفاده می گردند در مواردی نیز برای ساخت کف یا سقف ساختمان استفاده میشود بلوک های سیمانی به دو دسته عمده بلوک سنگین سیمانی و بلوک سبک سیمانی تقسیم بندی میشود.

انواع بلوک های ساختمانی،بلوک بتنی سبک،بلوک ساختمانی سبک را از شرکت تهران هبلکس(هبلکس تهران) می توانید دریافت کنید.

۱- بلوک سنگین سیمانی
بلوک های سنگین سیمانی هم به عنوان سازه های باربر و هم غیرباربر استفاده میشود بلوک های سنگین توپر هم جهت ساخت جداول خیابان ، ساخت نهرها و جوی خیابان ها و جهت کانال های آبیاری و کشاورزی و همچنین جداول حائل وسط بزرگراه ها و دیوار های پل ها و نظایر آن استفاده می شود.
مواد تشکیل دهنده بلوک سنگین سیمانی ، سیمان، آب، شن و ماسه است بلوک های سنگین سیمانی جهت ساخت دیوار های حیاط و یا دیوار های باغی و یا جهت ساخت دیوار های پارکینگ و طبقات منفی استفاده می شود.

۲- بلوک سبک سیمانی
انواع بلوک سبک پایه سیمانی و انواع هبلکس به شرح زیر می باشد
بلوک های سبک پایه سیمانی تو خالی
بلوک های سبک پوکه معدنی
بلوک های سبک پوکه صنعتی
بلوک های سبک پایه سیمانی توپر

جهت سفارش بلوک سبک هبلکس و دریافت نمونه با هبلکس تهران بگیرید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09123910081

021-22449923