بلوک هبلکس چیست

بلوک هبلکس چیست

بلوک هبلکس چیست

بلوک هبلکس تهران نوع جدیدی از بتن متخلخل سبک است که در ساختمان سازی به کار می‌رود. بلوک هبلکس تهران مقاومت فشاری بالا و وزن کمی دارد. بلوک هبلکس برای لوله کشی و سیم کشی ساختمان گزینه مناسبی است، زیرا بلوک aac را به راحتی می‌توان اره کرد و میخ به راحتی در آن کوبیده می‌شود.قیمت بلوک سبک یکی دیگر از مزایای هبلکس است.
- بلوک هبلکس تهران در مقابل آتش مقاوم است، و در مقابل حرارت و صدا عایق است. در صورت استفاده از بلوک هبلکس تهران(هبلکس ورامین) در ساختمان، با توجه به مقررات جدید ساختمان سازی، نیازی به استفاده از عایق‌های دیگر نیست. مقاومت حرارتی هبلکس بسیار بالا است.
- تکنولوژی بتن سبک یکی از تکنولوژی‌های جدید در تولید مصالح سبک ساختمانی است که دارای مزیت‌های فراوانی در جهت افزایش بهره‌وری در فرایند احداث بناهای مدرن به نسبت مصالح سنتی است.
- با توجه به ابعاد بلوک هبلکس تهران و سبکی و راحتی نصب بلوک هبلکس بتن سبک در همه ضخامت‌ها، سرعت اجرا نسبت به سایر مصالح به ۳ برابر بالغ می‌گردد.
- بلوک هبلکس تهران بلوک‌های بزرگی دارد. برای چیدن بلوک‌های هبلکس به مهارت ویژه ای نیاز نیست و کارگران ساده نیز می‌توانند، به راحتی بلوک‌های هبلکس بتن سبک را روی همدیگر بچینند. به خاطر وزن پایین، به راحتی توسط کارگران حمل می‌شوند. به خاطر راحتی کار، هزینه کمتری نیز بابت دیوار چینی با بلوک هبلکس تهران به کارگران پرداخت خواهید کرد. ملاتی که برای دیوار چینی با بلوک هبلکس تهران به کار برده می‌شود، سیمان است. اما به نسبت یک دیوار مشابه که با آجر ساخته شده است، ۲۵% سیمان کمتری در دیوار ساخته شده از بلوک هبلکس تهران استفاده می‌شود که تاثیر به سزایی در کاهش هزینه‌های ساخت و ساز دارد.

هبلکس تهران تامین کننده بلوک هبلکس، بلوک aac در ایران است. برای دریافت لیست قیمت بلوک هبلکس با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

تاریخ

02 ارديبهشت 1396

دسته بندی

ابعاد بلوک هبلکس, استفاده از بلوک هبلکس, بتن سبک, بتن متخلخل, بلوک AAC, بلوک سبک, بلوک سبک هبلکس, بلوک هبلکس, بلوک هبلکس تهران, قیمت بلوک سبک, لیست قیمت بلوک سبک, هبلکس, هبلکس ورامین, بلوک هبلکس چیست, بلوک‌های هبلکس , تولید کننده بلوک هبلکس, مزایای هبلکس, مصالح سبک ساختمانی, هبلکس بتن سبک, مقاومت حرارتی هبلکس, هبلکس تهران