بلاگ هبلکس

نحوه کار با بلوک هبلکس

با توجه به سطح صاف و صیقلی بلوک هبلکس تهران – بلوک فرمستون نسبت به سایر مصالح در صورت اجرای صحیح دیوارها به اندودی بیش از 1 الی 2 سانتیمتر نیاز نخواهد بود .(یعنی در هر طرف نیم الی یک سانتیمتر)
مصالح هبلکس تهران استاندارد و به کیفیتی است که در هنگام اجرا نیازی به هزینه های اضافی مصالح ندارید. ملات هبلکس استاندارد و بلوک هبلکس استاندارد پروژه شما را بدون مشکل و حاشیه در سریعترین زمان با موفقیت به پایان می رساند.
لیست قیمت بلوک سبک و قیمت روز چسب بتن از هبلکس تهران قابل دریافت است.

نحوه اجرای هبلکس

پروژه های ساختمانی با استفاده از بلوک هبلکس تهران با در نظر گرفتن سرعت اجرا، به دستمزد کمتری احتیاج دارد و همچنین استفاده از بلوک سبک ساختمانی هبلکس- فرمستون به سبب مصرف ملات هبلکس کمتر و نیز کاهش بارهای وارده به سازه به دلیل وزن کم دیوارها که موجب کاهش ابعاد سازه می شود، صرفه جویی قابل ملاحظه ای را در هزینه مصالح مصرفی موجب می گردد.

ابعاد بلوک هبلکس

با توجه به ابعاد بلوک هبلکس تهران و سبکی و راحتی نصب بلوک های هبلکس - فرمستون در همه ضخامت ها، سرعت اجرای فرمستون نسبت به سایر مصالح به 3 برابر بالغ می گردد. هبلکس تهران تامین کننده انواع بلوک سبک و انواع هبلکس در سایزهای متنوع می باشد. فروش پودر آلومینیوم و چسب بلوک هبلکس سایر خدمات و محصولات شرکت است.
برای دریافت قیمت بلوک سبک هبلکس، قیمت پودر آلومینیوم و قیمت چسب بلوک سبک هبلکس با ما تماس حاصل فرمایید.

مشخصات فنی هبلکس

سبکی وزن بلوک هبلکس - فرمستون عایق در برابر حرارت، بلوک سبک ساختمانی هبلکس عایق در برابر برودت هوای سرد، بلوک هبلکس(بتن سبک) عایق در برابر صدا،هبلکس (بتن سبک) استحکام و پایداری در مقابل زلزله، بلوکaac مقاوم در برابر آتش سوزی و بسیاری مزایای دیگر از برتری های بلوک های هبلکس - ثرمستون - سیپروکس – ترمستون نسبت به سایر مصالح قدیمی نظیر آجرهای معمولی و آجرهای سفال می باشد.
لیست قیمت انواع محصولات بلوک سبک ساختمانی در سال 1396 را از واحد فروش هبلکس تهران دریافت کنید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923