بلوک هبلکس چیست

چسب هبلکس همان ملات بلوک سبک است

چسب هبلکس همان ملات بلوک سبک است

استفاده از ملات های خشك آماده یكی از مناسب ترین روش ها می باشد . در این مورد طبق توصیه تولید كننده مقداری آب به مواد خشك اضافه نموده و آن را مخلوط می كنند . توصیه می شود برای اختلاط از روش مكانیزه استفاده شده و اختلاط تا حذف هوا ادامه یابد.برای دستیابی به نتیجه مطلوب، عمل اختلاط در سرعت كم انجام شود . پس از مدت كوتاهی اختلاط، ملات برای مصرف آماده میشود . عمر كارایی ملات ها معمولا بین 4 تا 5 ساعت می باشد . بدین لحاظ باید مقدار ملات (چسب بلوک هبلکس) مورد نیاز با دقت، تعیین شده تا ملات بلوک هبلکس (چسب بلوک) اضافی نیامده و خشك نگردد زیرا به هیچ عنوان اضافه نمودن آب و اختلاط مجدد ملات بلوک هبلکس (چسب aac) مجاز نمی باشد.
برای ساخت ملات هبلکس نیاز به چسب بلوک سبک هبلکس می باشد. هبلکس تهران چسب هبلکس را با بهترین کیفیت و چسبانندگی عرضه می کند. برای اطلاع از آخرین قیمت چسب بلوک سبک هبلکس با ما تماس بگیرید.

تاریخ

11 شهریور 1396

دسته بندی

انواع بلوک AAC, انواع بلوک سبک, بلوک AAC, بلوک سبک, بلوک سبک هبلکس, بلوک هبلکس, چسب AAC, چسب بلوک, چسب بلوک سبک, چسب بلوک هبلکس, قیمت چسب بلوک سبک, ملات بلوک سبک, ملات بلوک هبلکس, هبلکس, هبلکس تهران, ساخت ملات بلوک سبک