بلوک هبلکس چیست

خرید بلوک هبلکس و بارگیری سریع

خرید بلوک هبلکس و بارگیری سریع

پس از خرید بلوک هبلکس تهران، بلوک های سبک هبلکس معمولاً در پالتهایی در حجم‌های مختلف تقسیم‌بندی می‌شود و در محل توسط لیفتراك پالتها تخلیه و توسط جرثقیل در طبقات گذاشته می‌شود. بلوک های هبلکس در مسیر حمل از باران و برف محافظت گردد.البته دیده شده است که بلوک هبلکس به صورت فله ای نیز حمل شود.
در كارگاه اگر بلوک هبلکس به شکل طبقات حمل می‌شوند. دقت شود كه در هر طبقه تمام بلوك ‌های هبلکس در یك محل دپو نشوند تا بار مرده در آنجا بیش از تحمل سازه نشود. همچنین دقت شود در هنگام خرید بلوک سبک، بلوک های هبلکس-فرمستون از آلوده شدن به آلاینده‌هایی مانند روغن و ... محافظت شوند.
جهت مشاوره در زمینه خرید بلوک سبک هبلکس، خرید چسب بلوک و ملات بلوک سبک می توانید با شماره تلفن های هبلکس تهران تماس حاصل فرمایید.
انواع پودر آلومینیوم مورد نیاز صنایع بتن سازی را نیز می توانید از هبلکس تهران در سایزهای مختلف دریافت کنید. پودر فلیک آلومینیوم هندی و ایرانی در انواع بسته بندی ها برای تهیه خمیر آلومینیوم موجود می باشد.

تاریخ

11 شهریور 1396

دسته بندی

انواع پودر آلومینیوم, بلوک سبک, بلوک سبک هبلکس, بلوک هبلکس, پودر آلومینیوم, پودر فلیک آلومینیوم, چسب بلوک, خرید بلوک سبک, خرید بلوک هبلکس, خمیر آلومینیوم, فرمستون, ملات بلوک سبک, هبلکس, چسب بلوک های سبک, بلوک های هبلکس, هبلکس تهران, خرید چسب بلوک, خرید بلوک سبک هبلکس