بلوک هبلکس چیست

مشخصات فنی بلوک هبلکس رضوی

مشخصات فنی بلوک هبلکس رضوی

بلوک هبلکس آستان قدس رضوی نوعی بلوک سبک هبلکس (فرمستون-ثرمستون) با کارایی بسیار بالا می باشد که بیش از ۸۵ سال از عمر آن می گذرد. این نوع بلوک در سراسر دنیا و در اکثر ساختمان های اداری، صنعتی، مسکونی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده از بلوک هبلکس آستان قدس رضوی به دلیل کاهش هزینه های تمام شده بنا ،از لحاظ اقتصادی نسبت به سایر مصالح سبک ساختمانی، ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد. به دلیل سبکی و نصب آسان قطعات، باعث افزایش سرعت احداث بنا شده و کمک شایانی به سازندگان و انبوه سازان، در بازار رقابتی مسکن می نماید.
بلوک هبلکس آستان قدس رضوی (فرمستون-ثرمستون) در مقایسه با سایر محصولات دارای خصوصیات بارزی مانند سبکی، عمرزیاد، کاهش اتلاف حرارتی (سرما و گرما)، عایق صدا، سهولت استفاده و شکل پذیری است.
با توجه به مزیت های ویژه، این محصول نگرانی های مشاوران ساختمانی، پیمانکاران و مهندسان معمار را جهت سازگاری با شرایط محیطی بر طرف می سازد.
بلوک فرمستون مشهد تولیدی شرکت بلوک هبلکس رضوی با ابعاد زیر در پالتهای چوبی به ابعاد x ۱/۲ x ۱/۰ .x ۱/۵متر با پوشش پلاستیکی محافظ در برابر رطوبت و نور خورشید تولید می گردد.

تاریخ

12 شهریور 1396

دسته بندی

استفاده از بلوک هبلکس, بلوک سبک, بلوک سبک AAC, بلوک سبک هبلکس, بلوک فرمستون, بلوک هبلکس, بلوک هبلکس آستان قدس رضوی, ثرمستون, فرمستون, فرمستون مشهد, هبلکس, هبلکس آستان قدس رضوی, هبلکس رضوی, مصالح سبک ساختمانی, انبوه سازان, بلوک سبک aac رضوی