بلوک هبلکس چیست

اجرا و نصب بلوک سبک هبلکس aac

اجرا و نصب بلوک سبک هبلکس aac

نصب بلوک ها هبلکس (بلوک سبک aac) ردیف اول
رج اول بلوک هبلکس با کنترل دقیق تراز و راستا اجرا گردد. ابتدا امتدادهای اصلی و سپس تقاطع ها کار شود.
پس از نصب هر بلوک هبلکس سطح آن با برس تمیز شود و سپس به سطوح عمودی چسب هبلکس (ملات هبلکس) زده می شود. حداقل ضخامت چسب هبلکس ۲ میلیمتر و حداکثر ۳ میلیمتر می باشد.
برای اجرای چسب بلوک سبک-ملات هبلکس از ماله یا کاردک دندانه دار استفاده شود.
بعد از نصب هر هبلکس (بلوک سبک aac) تراز و شاغولی بودن آن چک شود. اصلاح کردن در مدت زمان ۵ دقیقه با ضربات آهسته چکش لاستیکی انجام شود.
بهتر است سطح خارجی هبلکس (بلوک سبک aac) چند سانتیمتر جلوتر از ستونهای فلزی اجرا شود و روی ستونها عایق گردد. این کار برای جلوگیری از ایجاد پل حرارتی در محل اعضای فلزی است.
برای جلوگیری از اثر میان قابی در هنگام وقوع زلزله، بهتر است دیوارها با فاصله یک سانتیمتر از ستونها، تیرها و دیوارهای بتنی اجرا شده و با تسمه های فلزی به فاصله حداکثر دو بلوک هبلکس (بلوک سبک aac)، به سازه متصل شود. برای پر کردن فاصله ها می توان از گچ کشته ، پلاستوفوم یا پلی اورتان استفاده نمود.
جهت اجرای پروژه های بلوک سبک هبلکس و مشاوره در این زمینه مصالح سبک ساختمانی با ما تماس بگیرید.هبلکس تهران تامین کننده بلوک هبلکس و چسب بلوک در ایران می باشد.

تاریخ

12 شهریور 1396

دسته بندی

AAC, بلوک سبک, بلوک سبک AAC, بلوک سبک هبلکس, بلوک هبلکس, تولیدکننده بلوک هبلکس, چسب بلوک, چسب بلوک سبک, چسب هبلکس, ملات هبلکس, هبلکس, مصالح سبک ساختمانی, پروژه های بلوک سبک هبلکس, هبلکس تهران