بلوک هبلکس چیست

بلوک هبلکس یا بلوک aac چیست؟

بلوک هبلکس یا بلوک aac چیست؟

شاید این نوع از بتن های سبک را با برندهای معروف داخلی مانند بلوک سبک سیپورکس و یا بلوک سبک هبلکس می شناسید ولی واقعیت این است که در زمان حال چندین برند دیگر هم مشغول تولید این نوع از بتن سبک می باشند.
خصوصیت این نوع از بتن سبک بافت یکپارچه و نیز کیفیت اجرای آن است چرا که با توجه به ماشین آلات تولیدی بایستی محصول تولید شده از پیوند شیمیایی کامل بهره برده باشد و نیز ابعاد بتن سبک با دقت کمتر از یک میلیمتر بوده تا بتوان با چسب مخصوص به راحتی بلوک های بتن سبک را به یکدیگر چسباند.
متاسفانه در میان برخی تولید کنندگان داخلی بلوک سبک سیمانی این دو موضوع مهم رعایت نمیگردد و محصول تولیدی این دوستان دارای این دو ضعف بزرگ می باشد در حالی که می توان با اندک تغییراتی مشکل را برطرف نمود.
قیمت خرید بلوک هبلکس و قیمت خرید چسب بلوک سبک هبلکس با در نظر گرفتن کیفیت های آن متغیر می باشد.شما می توانید جهت دریافت قیمت مصالح ساختمانی با هبلکس تهران تماس حاصل فرمایید.

تاریخ

12 شهریور 1396

دسته بندی

AAC, ابعاد بتن سبک, بتن سبک, بتن های سبک, بتن هوادار, بتن هوادار اتو کلاو شده, بتن هوادار اتوکلاو, بلوک سبک, بلوک سبک سیمانی, بلوک سبک هبلکس, بلوک گازی اتوکلاوی, بلوک هبلکس, چسب بلوک سبک, خرید بلوک هبلکس, سیپورکس, قیمت خرید بلوک هبلکس, هبلکس, قیمت مصالح ساختمانی, مصالح ساختمانی, قیمت خرید چسب بلوک سبک, بلوک های بتن سبک, هبلکس تهران, خرید چسب بلوک سبک