بلوک هبلکس چیست

مواد تشکیل دهنده هبلکس و تاثیر آن در کیفیت

مواد تشکیل دهنده هبلکس و تاثیر آن در کیفیت

علت پوسته پوسته شدن بلوک سبک هبلکس
همانطور که می دانیم عمده ماده ترکیبی در تولید بلوک aac و یا بلوک هوادار اتوکلاو شده سیلیس و آهک می باشد که هر کدام باید دارای شرایط کیفی به خصوص سایز مناسب بوده تا بتوان آنها را در میکسرهای مخصوص با هم ترکیب کرد و در اتوکلاو تحت دما و فشار خاص به سیلیکات کلسیم تبدیل نمود.
متاسفانه اگر شرایط کیفی مناسب برای مواد اولیه تامین نشود و یا در اتوکلاو به هر نحوی این واکنش صورت نپذیرد، مقادیری از آهک به صورت خام باقیمانده و در هنگام استفاده در مناطق مرطوب با افزایش حجم موجب بوجود آمدن خرابی در دیواره ها می گردند، بنابراین دو توصیه مهم برای استفاده کنندگان از این محصولات ارایه می شود.
1- این نوع از بلوک های سبک aac را در قسمتهای مرطوب و در تماس مستقیم با آب استفاده ننمایید.
2- به هیچ وجه ملات ماسه سیمان برای چسباندن آنها بکار گرفته نشود و از چسب بلوک سبک هبلکس به عنوان ملات بلوک سبکaac استفاده کنید.
تیم هبلکس تهران به عنوان مجری پروژه های ساخت و ساز با مصالح سبک ساختمانی در خدمت شماست. انبوه سازان گرامی میتوانند تهیه بلوک هبلکس و تهیه چسب بلوک سبک هبلکس مورد نیاز سازه را از هبلکس تهران دریافت کنند.

تاریخ

12 شهریور 1396

دسته بندی

AAC, بتن هوادار, بتن هوادار اتوکلاو, بلوک AAC, بلوک سبک, بلوک سبک AAC, بلوک سبک هبلکس, بلوک هوادار, بلوک هوادار اتوکلاو شده, تولید بلوک AAC, چسب بلوک سبک, ملات بلوک سبک, هبلکس, مصالح سبک ساختمانی, تهیه بلوک سبک هبلکس, چسب بلوک های سبک, انبوه سازان, بتن هوادار اتوکلاو شده, هبلکس تهران