بلوک هبلکس چیست

تولید بلوک هبلکس و تاثیر کیفیت ماسه بر آن

تولید بلوک هبلکس و تاثیر کیفیت ماسه بر آن

کیفیت ماسه سیلیسی جهت استفاده در تولید بتن های aac از نظر میزان خلوص سیلیس در این نوع ماسه حداقل ٨۵% توصیه شده است و بزرگترین منبع تهیه سیلیس مورد نیاز ساخت بتن های aac همان ضایعات کارخانجات شیشه و فلوت و یا صنایع ریخته گری می باشد که به صورت طبیعی میکرونیزه هستند هرچند همین سیلیس میکرونیزه هم بایستی آسیاب شود.
آسیاب کردن سیلیس موجود در طبیعت جهت استفاده در تولید بتن های سبک aac می تواند یکی از راه های تامین این ماده باشد ولی قیمت تمام شده محصول را به شدت افزایش خواهد داد چرا که سیلیس در بین سنگ های طبیعی سخت ترین بوده و خردایش آن با هزینه های بسیار بالایی روبرو می باشد، در کشورهای مختلف پیدایش این صنعت در کنار کارخانجات شیشه سازی به منظور استفاده از ضایعات آنها می باشد.
هبلکس تهران تامین کننده بلوک هبلکس،بتن سبک گازی و چسب بلوک هبلکس در ایران می باشد.از آخرین قیمت بتن سبک گازی،قیمت فرمستون با یک تماس باخبر شوید.

تاریخ

12 شهریور 1396

دسته بندی

بتن سبک, بتن سبک گازی, بتن های AAC, بتن های سبک گازی, بلوک سبک, بلوک سبک AAC, بلوک هبلکس, تولید بلوک سبک , چسب بلوک, فرمستون, قیمت بتن سبک, قیمت بتن سبک گازی, قیمت فرمستون, هبلکس, تولید کننده بلوک هبلکس, هبلکس تهران