بلوک هبلکس چیست

هبلکس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

هبلکس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) از مواد مبتنی بر بتن عایق کاری تشکیل شده است، که برای بیرون و درون ساختمان به کار می رود. علاوه بر قابلیت عایق کاری بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac)، یکی از مزایای هبلکس در ساخت و ساز، نصب سریع و آسان هبلکس است. بلوک سبک هبلکس (فرمستون) را می توان مسیریابی،‌ماسه بندی و یا برش داد و با استفاده از ابزار قدرتمند فولادی کربن استاندارد در جایگاه خودش قرار داد.
بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) به طور مناسب در مناطق شهری با ساختمان های خیلی بلند و مناطقی که تغییرات خیلی زیاد دما را دارند به کار می رود. به خاطر تراکم پایین بلوک سبک هبلکس، ساختمان های خیلی بلند با استفاده از بلوک سبک aac که فولاد و بتون کمتری برای ساختار دارند ساخته می شود. مقدار مصالح برای لایه بندی بلوک های aac کاهش خواهد یافت چون که تعداد اتصالات کم است. به همین ترتیب مواد مورد نیاز برای تقسیم و اصلاح کاهش یافته به دلیل درستی ابعاد بلوک سبک aac کارآیی دمایی بهتر هبلکس باعث شده تا کاربرد بلوک سبک aac در مناطق با دمای بالا مناسب باشد و نیاز به مواد جداکننده برای ساخت و ساز و عایق بندی را حذف می کند چرا که منجر به ساخت سریع تر می شود حتی اگر ملات سیمان معمولی به کار رود، اکثر ساختمان ها با مواد بلوک سبک aac انتخاب شده و از ملات نازکی در حدود ۸/۱ اینچ استفاده می شود که البته به قوانین ملی ساخت و ساز بستگی دارد. مواد بلوک سبک aac را می توان با استوکر یا پلاستر پوشاند که باعث حفاظت اجزا شده و یا با موادی مثل آجر پوشش داد.
کارآیی منابع بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) تاثیر محیطی را در تمام مراحل سیکل عمر از پردازش مواد خام گرفته تا انتقال ضایعات کم کرده است.
سبک بودن بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) باعث حفظ هزینه و انرژی در حمل و نقل، هزینه کار شده و شانس ابقا در طی زلزله را بیشتر می کند.
بلوک های بزرگترaac کار ساخت را سریع تر می کنند. هزینه پروژه کم می شود.
هبلکس تهران قابلیت تامین بلوک سبک سفارشی برای پروژه های بزرگ و معتبر را دارا می باشد و در زمینه تامین بلوک سبک هبلکس نهایت همکاری را با مصالح فروشان محترم دارد.

تاریخ

12 شهریور 1396

دسته بندی

AAC, استفاده از بلوک سبک, بلوک سبک, بلوک سبک AAC, بلوک سبک گازی, بلوک سبک هبلکس, بلوک های AAC , تولید بلوک سبک , فرمستون, هبلکس, مزایای هبلکس, تولید بلوک, هبلکس تهران