بلوک هبلکس چیست

مزایا و کاربردهای بلوک هبلکس aac

مزایا و کاربردهای بلوک هبلکس aac

بلوک سبک aac دوستدار طبیعت : در هنگام استفاده بلوک سبک aac حداقل ۳۰% ضایعات محیطی را نسبت به بتن سنتی کم می کند. کاهش ۵۰% نشت گاز گلخانه ای را به همراه دارد. در صورت امکان، کاربرد بتن هوازده اوتوکلاو، انتخاب بهتری برای محیط زیست است.
بلوک سبک aac حافظ انرژی : بلوک سبک aac دارای ویژگی عالی بوده و عایق مناسبی است یعنی محیط درونی به راحتی حفظ می شود. وقتی به کار می رود معمولا نیازی به عایق کاری تکمیلی نیست.
بلوک سبک aac افزایش اکوستیک : وقتی به بتن فکر می کنید نباید عالی بودن اکوستیک را در نظر بگیرید به هر حال بلوک سبک aac دارای عملکرد عالی اکوستیک است و می توان به عنوان مانع موثر صدا به کاربرد.
بلوک سبک هبلکس مقاوم در برابر حریق : بلوک سبک هبلکس مثل بتن معمولی در برابر حریق مقاوم است. این ماده غیرارگانیک و غیرقابل احتراق است.
بلوک سبک هبلکس تهویه بیشتر : این ماده هوایی بوده و باعث تخلیه آب می شود و رطوبت ساختمان را کم می کند. بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) رطوبت را جذب می کند و مانع احتراق و مسایل دیگر می شود.
غیر سمی بودن بلوک سبک aac: گازهای سمی یا مواد سمی دیگر که در سایر بتن ها باعث جذب حشرات یا آفات می شود در بتن سبک aac وجود ندارد و خرابی بوجود نمی آورد.
سبکی بلوک سبک aac: بلوک های بتن سبک aac با توجه به ابعاد و حجم حدود یک پنجم بتن واقعی وزن دارند که سبب ساخت و ساز سریع تر و راحت تر سازه می شوند.
دقت و درستی بلوک سبک aac: پانل ها و بلوک های ساخته شده از بلوک سبک aac با سایزهای دقیق و مورد نیاز تولید می شوند پس در نتیجه نیاز کمتری به اندازه گیری در محل کار وجود دارد. وقتی بلوک و پانل ها با یکدیگر هماهنگ شدند، کاربرد مواد پایان دهنده مثل ملات کم می شود.
دوام زیاد بلوک سبک aac: عمر بلوک سبک aac زیاد است زیرا تحت تاثیر تغییرات آب و هوا و شرایط دمایی قرار نمی گیرد.
ترکیب سریع بلوک سبک aac: کار با مواد بلوک سبک aac راحت است و ترکیب و مونتاژ سریع تر و راحت تر صورت می گیرد.
اگر به دنبال محصولی با کیفیت و قیمت مناسب هستید با هبلکس تهران تماس بگیرید و از آخرین قیمت بلوک هبلکس و قیمت خرید چسب بلوک سبک aacبا خبر شوید.

تاریخ

12 شهریور 1396

دسته بندی

AAC, بتن سبک, بلوک سبک, بلوک سبک AAC, بلوک سبک هبلکس, بلوک هبلکس, چسب بلوک سبک, قیمت بلوک هبلکس, هبلکس, قیمت خرید چسب بلوک سبک, بلوک های بتن سبک, هبلکس تهران, خرید چسب بلوک سبک