بلوک هبلکس چیست

نحوه عملکرد کارخانه تولید هبلکس

نحوه عملکرد کارخانه تولید هبلکس

بلوک های aac تولیدی کارخانه بلوک سبک هبلکس به طور کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست تولید می گردد سیمان و پوکه معدنی روی تسمه نقاله کوزین می گردد و همواره به میزان معینی به میکسر وارد می شود میزان ورودی به میکسر توسط شیر برقی کنترل و تنظیم می شود. پس از اختلاط کافی به طور خودکار به دستگاه تمام اتوماتیک ثابت تزریق می گردد و پس از پرس و ویبره، روی صفحه های مخصوص قرار میگیرد صفحه ها حاوی بلوک سبک aac توسط تسمه نقاله به یک آسانسور ۲۰ طبقه انتقال می یابد و با قرار گرفتن هر یک از صفحه ها در هر طبقه ،آسانسور به طور خودکار یک طبقه به بالا انتقال می یابد پس از تکمیل ظرفیت آسانسور آن را از دستگاه جدا کرده و به سالن بخار انتقال می دهند و آسانسور دیگری در محل آن قرار می دهند .
کل تامین بلوک سبک هبلکس روز در اتاق بخار جای می گیرد و پس از پایین آمدن کرکره های سالن بخار، بلوک های aac تولیدی به میزان ۱۲ ساعت کلاو می گردد ( بخار داده می شود ) پس از انجام کلاو بلوک سبک که حالا مستحکم شده اند جهت پالت شدن نزدیک دستگاه پالت چین ارسال می شود و دستگاه پالت چین بلوک سبک هبلکس تولیدی را به طور خودکار پالت میکند و سپس پالت ها تسمه کشی می شوند و پس از بازرسی توسط مسئول کنترل کیفیت برگه تولید آن تکمیل و به پالت الصاق میشوند .
مسئول کنترل کیفیت مطابق تکنیک های آماری به طور تصادفی از بلوک های aac تولیدی نمونه برداری می نماید و به آزمایشگاه کارخانه ارسال می نماید. مسئول آزمایشگاه بلوک های aac نمونه را به طور دقیق از جنبه های مختلف آن آزمایش نموده و به طور مداوم گزارش تهیه نموده تا به سازمان استاندارد ملی ایران ارائه نماید . در صورتی که نتایج آزمایش خطایی را مشاهده نماید سریعا به مدیر تولید گزارش داده می شود تا نسبت به رفع خطا یا مشکل اقدام لازم صورت پذیرد بدین نحو تمامی بلوک های aac با کیفیت استاندارد و یکنواخت در چهار فصل تولید و عرضه می گردد.
در هر ردیف بلوک های سبک تولیدی دو دو بلوک نیمه نیز وجود دارد تا در انتهای بند های چیده شده بر ساختمان استفاده گردد و این باعث میشود که نیاز به شکستن و فرز کشیدن در کارگاه ساختمانی کمتر شود و سرعت دیوار چینی به طور قابل توجهی بالا رود در صورتی که تامین بلوک سبک برای خارج از کشور باشد و به طور سفارشی درخواست شرینک شده باشد. بلوک های سبک تولیدی پس از چیده شدن روی پالت ابتدا توسط دستگاه شرینک سلفون پیچ شده و سپس تسمه کشش روی آن انجام می شود .
بلوک سبک هبلکس تهران با سابقه فعالیت درخشان در زمینه تامین بلوک سبک هبلکس، بلوک aac و چسب بلوک سبک هبلکس، آماده همکاری با سازندگان محترم ساختمان، شهرداری ها و صادرکنندگان مصالح سبک ساختمانی می باشد.
برای دریافت قیمت هر مترمکعب بلوک هبلکس با شماره تلفن واحد فروش هبلکس تهران تماس حاصل فرمایید.

تاریخ

12 شهریور 1396

دسته بندی

AAC, بلوک سبک, بلوک سبک AAC, بلوک سبک هبلکس, بلوک سبک هبلکس تهران, بلوک های AAC , تولید AAC, تولید بلوک سبک , تولید چسب بلوک سبک , چسب بلوک سبک, فروش هبلکس, هبلکس, مصالح سبک ساختمانی, چسب بلوک های سبک, هبلکس تهران, فروش هبلکس تهران