بلوک هبلکس چیست

تولید بلوک هبلکس به وسیله پوکه معدنی

تولید بلوک هبلکس به وسیله پوکه معدنی

سایز های پوکه های معدنی برای تامین بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) :
۳-۰ میلی متر پودری
۷-۳ میلی متر پودری
۷ میلی متر به بالا فندقی

برای تولید بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) پوکه ای معمولا از ترکیب درصدی از پودری و عدسی استفاده می شود و از طرفی بسیاری از سازندگان بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) پوکه ای از ترکیب ۳۰% پوکه قروه و ۷۰% پوکه تبریز و یا ترکیبهای دیگری استفاده می کنند .
در بعضی از کارخانه های تولید بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) جهت ترکیب از پوکه معدنی و زئولیت استفاده می شود زئولیت یک کانی جاذب آب است که رنگ مایل به زرد و سبز دارد از آن جایی که جذب آب زئولیت بسیار زیاد است خرید بلوک های زئولیتی اصلا توصیه نمی شود زیرا خطرات بسیاری را موجب می شود آب موجود در گچ یا سیمان روی دیوار ساخته شده را سریعا جذب نموده و باعث ترک برداشتن عمیق گچ یا سیمان روی دیوار می شود از طرفی اگر آب دهی مناسبی هنگام تولید انجام نشده باشد بلوک های زئولیتی براحتی شکسته و پودر می شوند بلوک هایی که در آنها زئولیت بکار رفته باشد کاملا غیر استاندارد است و خریداران هنگام خرید باید بسیار مراقب باشند زیرا خرید و استفاده چنین بلوکی علیرغم قیمت پایین آن زیان های جبران ناپذیری بجای می گذارد .
پوکه معدنی در قسمت گدازه های آتش نشانی است که پس از خروج از پوسته زمین و هنگام سرد شدن سریع گاز های داخل آن خارج شده که باعث متخلخل شدن می شود از این رو نسبت به حرارت مقاومت زیادی دارد و عایق خوبی از نظر صوت و حرارت تلقی می گردد اما جذب آب آن نسبتا بالا می باشد مخصوصا پوکه معدنی بستان آباد که جذب آب بالایی دارد .
می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه تامین بلوک سیمانی،تامین بتن سبک،تامین بتن گازی با شرکت تهران هبلکس(هبلکس تهران) تماس بگیرید.

تاریخ

13 شهریور 1396

دسته بندی

AAC, بتن سبک, بتن گازی, بلوک سبک, بلوک سبک AAC, بلوک سبک هبلکس, بلوک سیمانی, تولید بتن سبک , تولید بتن گازی , تولید بلوک سبک , هبلکس, تولید بلوک سیمانی, تولید بلوک, هبلکس تهران, تهران هبلکس