بلاگ هبلکس

نحوه اجرای هبلکس و جزئیات اجرایی دیوار هبلکس

نحوه اجرای هبلکس و جزئیات اجرایی دیوار هبلکس

بلوک اتوکلاو شده هبلکس از نظر نصب تاسیسات و نماسازی (اعم از لوله ، کابینت ، سنگ ، سرامیک ، …) مانند سایر مصالح می باشد و چنانچه پروژه بلوک سبک ساختمانی هبلکس (بلوک سبک) به صورت صحیح اجرا شود با مشکلی روبرو نخواهد شد.خود بلوک aac توسط ملات بلوک aac یا همان چسب بلوک سیمانی نصب می شود. سایز و ابعاد بلوک هبلکس با توجه به نوع پروژه قابل تغییر است.

همکاران عزیز می توانند بلوک سبک متناسب با پروژه خود را در هر ابعادی سفارش دهند. هبلکس تهران تامین کننده بلوک سبک هبلکس سفارشی در ایران و صادر کننده چسب بلوک aac و بلوک سبک ساختمانی هبلکس به کشورهای همسایه است. پودر آلومینیوم صنایع بلوک سازی نیز از دیگر محصولات ما می باشد.
اندازه بلوک سیمانی هبلکس با توجه به پروژه شما قابل سفارش است.انواع بلوک ساختمانی و انواع هبلکس را از تهران هبلکس(هبلکس تهران) دریافت کنید.

سایر محصولات تهران هبلکس(هبلکس تهران) شامل پودر آلومینیوم و چسب بلوک سبک هبلکس می باشد که در تمام نقاط ایران در سریعترین زمان قابل تحویل می باشد. همه محصولات تهران هبلکس(هبلکس تهران) دارای ضمانت نامه کیفی می باشند.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923