بلاگ هبلکس

نحوه اجرای هبلکس

نحوه اجرای هبلکس

پروژه های ساختمانی با استفاده از بلوک هبلکس تهران با در نظر گرفتن سرعت اجرا، به دستمزد کمتری احتیاج دارد و همچنین استفاده از بلوک سبک ساختمانی هبلکس- فرمستون به سبب مصرف ملات هبلکس کمتر و نیز کاهش بارهای وارده به سازه به دلیل وزن کم دیوارها که موجب کاهش ابعاد سازه می شود، صرفه جویی قابل ملاحظه ای را در هزینه مصالح مصرفی موجب می گردد.

به علاوه در مقایسه میان مصالح سنتی و بلوک سبک ساختمانی هبلکس (بلوک فرمستون-بلوک aac) اقلام زیر نیز ارقام توجه ای را تشکیل می دهند :
سرعت زیاد آجر چینی با هبلکس (بلوک فرمستون-بلوک aac)، سرعت زیاد کارهای تاسیساتی، کاهش مقاطع ساختمانی به هنگام محاسبه و صرفه جویی قابل ملاحظه در سازه های فلزی و بتنی. به علاوه استفاده از بلوک هبلکس تهران (بلوک فرمستون-بلوک aac) موجب صرفه جویی چشمگیری در انرژی برای سرمایش و گرمایش ساختمان بعد از احداث می شود. همچنین ضایعات هبلکس - فرمستون به عنوان پوکه مورد استفاده قرار می گیرد در حالیکه ضایعات زیاد آجر بدون استفاده می ماند.
قیمت بلوک هبلکس توسط هبلکس تهران با توجه به کیفیت ممتاز آن بسیار مناسب است. برای دریافت قیمت بلوک aac و چسب بلوک aac با ما تماس بگیرید.
هبلکس تهران تامین کننده بلوک سبک و صادر کننده بلوک هبلکس – فرمستون به کشورهای خاورمیانه است.
دیگر محصول شرکت ما پودر آلومینیوم مورد نیاز صنایع است. برای دریافت قیمت پودر آلومینیوم با هبلکس تهران تماس حاصل فرمایید.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09937831660

021-22449923