بلاگ هبلکس

هبلکس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac) از مواد مبتنی بر بتن عایق کاری تشکیل شده است، که برای بیرون و درون ساختمان به کار می رود. علاوه بر قابلیت عایق کاری بلوک سبک هبلکس (بلوک سبک aac)، یکی از مزایای هبلکس در ساخت و ساز، نصب سریع و آسان هبلکس است. بلوک سبک هبلکس (فرمستون) را می توان مسیریابی،‌ماسه بندی و یا برش داد و با استفاده از ابزار قدرتمند فولادی کربن استاندارد در جایگاه خودش قرار داد.

 مزایای هبلکس و مزایای مواد سازنده aac

بیش از ۷۰ سال است که بلوک سبک aac تولید می شود و مزایای زیادی نسبت به سایر مواد سازنده دارد و یکی از مهمترین آنها، تاثیر کم محیط می باشد.
کارآیی دمایی بلوک سبک aac فشار گرمایش و سرمایش را در ساختمان کم می کند. ساختار متخلخل بلوک سبک aac باعث مقاومت در برابر حریق می شود. قابلیت عملکرد بلوک سبک aac باعث برش درست شده و تولید ضایعات در هنگام کار را به حداقل می رساند.

تاریخچه و پیشینه بلوک سبک هبلکس سیپروکس

بلوک aac در اواسط دهه ۱۹۲۰ توسط معمار و مخترع سوئدی به نام دکتر یوهان رکسل اریکسون تکمیل شد و با پروفسور هنریک کروئر در موسسه فناوری رویال همکاری می کرد. این ماده در سوئد به سال ۱۹۲۹ در کارخانه های بروتت تولید شد و به سرعت همه گیر شد. سیپروکس در سال ۱۹۳۹ در سوئد تاسیس شد و در حال حاضر گواهی خود را دریافت کرد و صاحب کارخانجاتی در ۳۵ منطقه دنیا می باشد.

فروش بلوکaac- بلوک های سبک دارای تاییدیه سازمان بهینه سازی

بتن اوتوکلاو هوا داده شده (aac) که به عنوان بتون سلولی اوتوکلاو (aac) یا بتن سبک اوتوکلاو (alc)، بتون اوتوکلاو هبلکس،‌ بتن سلولی، بتن متخلخل ایرکریت، هبل بلوک و یتونگ نیز شناخته شده از بتن سبک، پیش ساخته و فوم می باشد که مواد سازنده آن در اواسط دهه ۱۹۲۰ اختراع شد و به طور همزمان مقاومت در برابر ساختار، ‌عایق کاری، آتش و قالب گیری را فراهم می آورد. محصولات aac شامل بلوک، پانل دیوار، پانل کف و سقف،‌ پانل پوشاننده (نما) و تیر سر در می باشد.

هبلکس تهران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

تهران هبلکس دلیل موفقیت خود را در این مدت توجه به خواسته و نیاز مشتری می داند به گونه ای که احترام به مشتری و مشتری مداری محور تلاشهای این شرکت بوده است، سعی ما بر این است که بلوک هبلکس و چسب هبلکس را به مناسبترین قیمت روز بازار عرضه کنیم

تلفن های تماس:

09123910081

021-22449923